Anasayfa

Sanal dünyama hoş geldiniz. 


Sayfamda bana ve Bilişim Teknolojilerine ait bilgiler bulabilirsiniz. Yıllardır bloğum üzerinden yayınladığım bilgileri bundan sonra web sitem üzerinden takip edebilirsiniz.


Kısaca biraz kendimden bahsedeyim. 1983 doğumluyum, evliyim, minik bir kızımız var.

Kadıköy’de dünyaya geldim. İlköğretimi Pendik, ortaöğretimi Kartal’da tamamladıktan sonra, lisans eğitimimi Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsünde (Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği), yüksek lisans eğitimimi de yine Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü Bilişim Anabilim Dalı’nda  tamamladım.

2017 yılı yazında, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ce düzenlenen zihinden makineye bilgisayar bilimleri ve disiplinlerarası eğitim çalıştayında, Arduino ve ileri Ardunio eğitimlerini başarıyla tamamladım. 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında Süleyman Çelebi Ortaokulu'nda müdür yardımcısı olarak görev yaptım.  2012-2013 yılları arasında Pendik ilçesi Fatih Projesi Eğitmenliği yaptım. Yine aynı yıllarda Bakanlığın Mebbit Grubunda görev aldım. 2009-2013 yılları arasında Marmara Üniversitesi'nde okutman olarak bilgisayar eğitimleri verdim.  2010 yılında İstanbul İl Milli Eğitim tarafından Ankara'da düzenlenen "Bilinçli ve Güvenli İnternet Kullanımı Eğitmenliği" ni başarıyla tamamladım. 2009-1010 yıllarında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünde hazırladığımız Şiddete Yönelik Eylem Planı kitapçığında komisyonun istatistik sorumlusu olarak görev yaptım.  

Aslen 13 yıldır MEB'e bağlı olarak çalışıyorum mümkün olduğunca farklı birimlerinde yer alıp kendimi geliştirmeye çalışıyorum, aynı zamanda Marmara Üniversitesinde de görev yapıyorum. 

Akademik Yayınlar:

Türkiye'de Kültürel Kimlik Farkındalığı Yaratmada Bir Bilişim Sistemi Olarak Sosyal Ağlaın Rolü: Manav Türkleri Örneği

Yüksek Lisans Tezime Ulaşmak İçin Tıklayınız...

BÖTE Son Sınıf Öğrencilerinin Görsel Tasarım ve Öğretim Tasarımı İlkelerine Dikkat Derecelerinin Belirlenmesi, Muğla Üniversitesi Eğitim Bilimleri Konferansı, Eylül 2006

Lisans Tezime Ulaşmak İçin Tıklayınız...

Sosyal Sorumlulukta Bilişimcilerin Rolü, Marmara Üniv. III. İstanbul Bilişim Kongresi, Mayıs 2009

İş Sürekliliği Yönetimi, Marmara Üniversitesi III. İstanbul Bilişim Kongresi, Mayıs 2009