Hakkımızda

1983 yılında Kadıköy’de dünyaya geldim. İlköğretimi Pendik, ortaöğretimi Kartal’da tamamladıktan sonra, lisans eğitimimi Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsünde (Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği), yüksek lisans eğitimimi de yine Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü Bilişim Anabilim Dalı’nda  tamamladım.

2012-2013 yılları arasında Pendik ilçesi Fatih Projesi Eğitmenliği yaptım. Yine aynı yıllarda Bilgi İşlem Grup Başkanı başkanlığında görev yaptığımız Mebbit Grubunda görev aldım. 2009-1010 yıllarında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünde hazırladığımız Şiddete Yönelik Eylem Planı kitapçığında komisyonun istatistik sorumlusu olarak görev yaptım.  Aslen 7 yıldır MEB'e bağlı olarak çalışıyorum mümkün olduğunca farklı birimlerinde yer alıp kendimi geliştirmeye çalışıyorum, aynı zamanda Marmara Üniversitesinde de görev yapıyorum.
Evliyim.

Akademik Yayınlar:

BÖTE Son Sınıf Öğrencilerinin Görsel Tasarım ve Öğretim Tasarımı İlkelerine Dikkat Derecelerinin Belirlenmesi, Muğla Üniversitesi Eğitim Bilimleri Konferansı, Eylül 2006

Sosyal Sorumlulukta Bilişimcilerin Rolü, Marmara Üniv. III. İstanbul Bilişim Kongresi, Mayıs 2009

İş Sürekliliği Yönetimi, Marmara Üniversitesi III. İstanbul Bilişim Kongresi, Mayıs 2009